Nakliye Araçlarımız

Firmamız aracılığı ile Nakliye Araçlarımız kiralayabilmektesiniz. Aynı zamanda bu araçları kiralamak demek sizlere şoförlü bir şekilde Nakliye Araç kiralanması anlamına gelmektedir. Günümüzde insanlar bir yerden bir yere evden eve nakliyat istanbul taşıma talebinde bulanunabilir. Özellikle iş nedeniyle Şehirlerarası Nakliyat ile için İstanbul’a gelmektedirler. Firma yetkilileri ise misafirlerini ağırlamak için VİP taşımacılığı tercih ederek özellikle de havalimanlarından araç kiralamaktadırlar. Toplu bir şekilde 8-10 kişinin geldiği hesap edilirse eğer firma bu kadar sayıda gelen kişileri kendi araçları ile alamayacakları için mecburen havalimanından ilgili noktaya gelmek için araç kiralama hizmetinden faydalanmaktadır.
Yimpaş nakliyat Evden Eve Nakliyat konusunda oldukça profesyonel hizmetler sunmaktadır. Rehberi niteliğinde Nakliyat hizmette İngilizce başta olmak üzere yabancı diller konusunda eğitimli şoförleri ile Uluslararası Nakliyat hizmetlerinide bulundukları noktadan almaktadır. Ayrıca misafirleriniz gelmeden önce en az 1 saat öncesinde misafirlerin geleceği noktaya öncesinde gelerek beklemektedir. Bu sebeple Nakliyat taşımacılık profesyonellik isteyen bir işlemdir.
Sadece müşterilerimiz için değil gezi ya da Nakliyat taşımacılığı tercih edebilirsiniz. İstanbul’dan farklı şehirlere gitmek için konforu tercih edebilirsiniz.