Sözleşmeli Evden Eve Nakliyat

Birçok kişi internet üzerinden nakliyat firması ile iletişime geçiyor. Her şey buraya kadar çok güzel firma yetkilisi ev taşınacağı zaman size sözleşmeli olarak eşya taşımacılığı yapıyoruz, eşyalarınız sigortalı şekilde taşınıyor derler ancak iş taşıma sırasına gelince sözleşme kağıdının yanlarında olmadıklarını söylemekteler. Hal böyle olunca müşterinin de artık tüm planını yaptığı için ya da üşendiği için sözleşme yapmamaktadır. Buradan da anlaşılacağı üzere her iki tarafında sözleşmeye karşı sıcak bakmadıkları, pek istekli olmadıkları hisiyasitini vermektedir.
Sözleşme Yapmazsanız Bunları Kabul Edersiniz!
Firma yetkilisi sizden gerekli bilgileri alır ve ona göre telefondan fiyat belirler. Ancak siz fiyatı konuştuktan sonra firma yetkilisinden mutlaka eşyalara bakması için bir talep de bulunun. Çünkü ücretsiz ekspertiz hizmeti mevcut olduğu için bir personelini gönderir ve eşyalara bakarlar. Eşyalara, yükleme aracının yanaşacağı yere, asansörlü olup olmadığına, dairenin katına, aynı şekilde taşınacak evin de bu gibi sorunlarına bakar ona göre fiyat belirler. Sonrasında evden eve nakliyat firması sözleşmesi yapılarak her konuda anlaşılır.
Eğer telefondan size fiyat veren firmalara gelin uzman incelemesi yapalım ona göre fiyat konuşalım dediğiniz zaman gelmiyorsa mutlaka o firma ile çalışmayınız. Telefondan ısrarcı olsanız da fiyat konusunda evinizi taşımaya geldiklerinde sizlere burada çok eşya varmış bu fiyata taşınmazmış gibi söylemlerde bulunarak sizi sözlü olarak tahrik etmeye başlayacaklardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir